Poster Baskılar

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Ne günlerdi o 90’lar. Bilen bilir, 80’lerin sonu ile 90’ların tamamında adeta bir poster çılgınlığı yaşandı. Ünlü şarkıcıların, oyuncuların, modellerin, futbolcu ve basketbolcuların dev boyut posterleri, hayranlarının duvarlarını süsledi. Şu anda yaşı 30’un üstünde olup da evine en az 1 tane poster asmayanlar çok küçük bir azınlıktır. O posterleri aldınız, duvarınıza astınız ve hayranı olduğunuz kişiye uzun uzun baktınız, peki ya o posterde kendinizi hiç düşünmediniz mi? Ya da en sevdiklerinizle unutamadığınız, o hep ya zihninizde ya da şu aralar telefonunuzda tuttuğunuz o fotoğrafı, bir poster baskı alarak duvarınıza asmayı. O fotoğrafın sizdeki anlamının hak ettiği değeri vermeyi düşünmez misiniz? Fotofoni, poster baskı ile belki de aklınızdan geçen ama bir türlü fırsat bulamadığınız bu düşüncenizi hayata geçirmek için sizin sadece o fotoğrafı yüklemenizi bekliyor. Gerisi bizde, posteriniz kapınıza geliyor. Hem de yenilikçi tasarımları da beraberinde getiriyor.

POSTER BASKI

Poster baskı denilince aklınıza ne geliyor? Bizim de aklımıza sizin aklınıza gelen şey geliyor, evet dev fotoğraf baskıları. Bunun için de insanlar sürekli poster örnekleri aramaları yapıyorlar. İsterseniz buradaki kafa karışıklığınızı giderelim ve biz size nasıl poster baskılar sunuyoruz ona bakalım. Fotofoni’nin her yaratıcı ürününde olduğu gibi resimli poster baskı modelinde de fotoğraf tamamen size ait. İstediğiniz fotoğrafı yüklüyorsunuz, boyut tercihinizi yapıyorsanız ve biz de yine sizin isteğinize göre parlak kuşe ya da mat kağıda en kaliteli biçimde baskısını yaparak size yolluyoruz. Poster baskı için çok sevdiğiniz bir görseli ya da herhangi bir kişisel çalışmanızı da yollayabilir, adetleri artırabilirsiniz. Poster çılgınlığı geri döndü ve bu kez kontrol sizde!

FOTO ŞERIT BASKI

Şimdi gelelim poster baskı modelleri arasında Fotofoni ayrıcalıklarından işin romantik kısmına. Hani hep denir ya “Hayatım film gibi” “Aşkımız bir film gibi” diye. İşte o laflar, lafta kalmasın, gelin dev foto şerit poster baskı ile duvarınıza taşınsın. 30x100 cm. ölçülerinde dev foto şerit poster baskı ile herhangi bir bağlam içinde kendi öykünüzü yaratabilirsiniz. İster parlak kuşe, isterseniz de mat kağıda baskı ile yollayacağımız bu dev film şeridi poster baskılara bayılacaksınız ve evinize gelenlerin de hemen dikkatini çekecek. Posterleriniz de filminiz de artık tamamen kişisel tamamen size ait.

POSTER BASKI HEDİYE

Poster ile hediye olur mu? Tabi ki olur hem de en etkileyici hediyelerden biri olur. Mozaik poster ya da takvim poster gibi poster örneklerini arayanların bir amacı da bunlardan kurumsal hediyeler yaratmak. Öyleyse siz de sevdiklerinize, onların zevklerine ya da ortak anılarınıza göre poster baskı hediye seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Hele ki sevgiliye hediye, eşe hediye, anneye hediye gibi arayışlarda bulunanlar için dev foto şerit poster baskı, harika bir seçenek.

Andy Warhol, “Bir gün herkes 15 dakikalığına ünlü olacak” demişti. Üstat haksız da çıkmadı ve biz de o dönemi yaşıyoruz. Poster baskınızla siz kendinize her an ünlü olun, o güzel anıların hakkını dev posterlerle verin. Şimdi hemen bunu tasarlamak için poster ve fotoğraf seçiminizi başlatabilirsiniz.