Çerçeveler

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

KULLANIŞLI VE ŞIK FOTOĞRAF ÇERÇEVELERİ

Telefonunuzda birçok fotoğraf var ve bunların arasından bazılarını çerçeveletmek istiyorsunuz. Ya da çok beğendiğiniz bir görsel yakaladınız ve bu benim duvarıma uygun diyorsunuz. O zaman sizi çerçeveler bölümüne alalım. En modern çerçeve modelleri nelerdir? diye merak ediyorsanız, size bazı fotoğraf çerçevesi türlerinden bahsedelim. Ahşap anı çerçevesi ve metal anı çerçevesi gibi şıklık ve yenilik taşıyan ürünlerin yanında yapışkanlı kare çerçeve gibi kullanım kolaylığı sağlayan bir tasarım da dikkatinizi çekebilir.

AHŞAP ANI ÇERÇEVESİ

Fotoğraf çerçevesi, eskimeyen, hatta kendisini sürekli yenileyen bir gelenek. Aynı şekilde ahşap da dekorasyon meraklıları için her zaman akla ilk gelen malzeme olmuştur. Ahşap anı çerçevesi de işte bu eskimeyen iki geleneği yan yana getiren şık bir ürün, bu ürün bazen tahtadan fotoğraf çerçevesi olarak da anılıyor. Pola kart üzerine baskılı fotoğraflarınızı, kendine özel dekoratif ip ve mandalları ile beraber ahşap anı çerçevesi içine yerleştirip duvarınıza şıklık katacaksınız. Üstelik 20 adete kadar fotoğrafınızı yükleyebilir ve tek ahşap çerçeve içinde özel dekorasyonunuzu yapabilirsiniz.

METAL ANI ÇERÇEVESİ

Bir başka anı çerçevesi modeli de metal anı çerçevesi. Peki, metal anı çerçevesi nedir? Bir ızgara biçiminde size gelen çerçeveyi, ister duvarınıza asabilir, isterseniz de masanıza koyabilirsiniz. Metal kıskaçlarla beraber gelen metal anı çerçevesi için de tek seferde 20 adete kadar fotoğraf yükleyebilirsiniz.

YAPIŞKANLI KARE ÇERÇEVE

Evlerin duvarlarında en aşina olunan fotoğraf çerçevesi modeli, hiç kuşkusuz kare çerçevelerdir. Ancak en iyi çerçeve hangisi sorusundan nereye asmayalım sorusuna kadar bir türlü karar verilmez. Bu kafa karışıklıklarını ortadan kaldıran ürün ise kendinden yapışkanlı kare çerçeve. En güzel anınızı haliyle öne çıkarmak istersiniz ve bunun için de duvardaki kare çerçeveler en uygun seçenektir. Hatta bu kare çerçevelerden 4 adet alarak bir dekorasyon yapmak ve kendinden yapışkan olması sayesinde çivi, askı vesaire gibi aparatlarla uğraşmadan temiz bir görünüm sağlamanız mümkün. Tabi ip askılı fotoğraf çerçevesi severim diyenlerdenseniz, yanında bir çivi de gönderiyoruz.

FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ FİYATLARI

Fotoğraf çerçevesi fiyatları, kullanılan malzeme ve ebatlara göre değişkenlik gösterir. Fotofoni fotoğraf çerçeveleri ise size hem kolaylık hem de ekonomik çözüm sunar. Fotoğrafınızın çıktısını ayrı alıp daha sonra uygun çerçeve bulup ardından fotoğraf çerçeveleme sürecinden tasarruf edersiniz. Farklı çerçeve seçeneklerinden birini tercih edip istediğiniz fotoğrafı yüklemeniz yeterli olacaktır. En uygun fotoğraf çerçevesi fiyatları da böylece Fotofoni kolaylığıyla size ulaşır, çerçeveli fotoğrafınız kapınıza gelir.

DOĞUM GÜNÜ HEDİYELİK ÇERÇEVE

Sevgiliye doğum günü hediyesi, arkadaşa hediye, eşe dosta hediye gibi konular gündeme geldiğinde ilk akla gelenlerden biri de çerçevedir. Doğum günü hediyelik çerçeve arıyorsanız, bu hediyenizi hem özelleştirmek yani fotoğrafını da belirlemek hem de en şık ve modern tasarımları yakalamak için doğru adrestesiniz.

KİŞİYE ÖZEL ÇERÇEVELİ TABLO

İster kendiniz şımartın, isterseniz özel bir sevdiğinize bir güzellik yapın ya da evinizde hoş bir köşe oluşturun. Kişiye özel çerçeveli tablo yaratmak sizin elinizde. Çerçeve türünü seçip karar verdiğiniz fotoğrafı yüklediğinizde size özel çerçeveli tablo artık hazır. Hemen şimdi fotoğraf çerçevenizi seçin, fotoğraflarınızı yükleyin, size hazır olarak gelsin.