Fotoğraf Baskıları

 

FOTOĞRAF BASKILARI

Fotoğraf çekmek, artık günümüzde sıradan bir hale geldi. Peki çektiğiniz fotoğrafları nasıl baskı alacaksınız? Dijital dünyada fotoğraflar, bilgisayar ya da telefonların hafızalarında kalıyor. Size özel fotoğrafları ya da dijitalde görüp beğendiğiniz bir fotoğrafı baskı olarak almanız için pek çok yol var. Fotofoni, size istediğiniz fotoğrafları baskı almanız için çeşitli alternatifler sunuyor. Üstelik bunu yapmanız için sadece bir internet bağlantınızın olması yeterli.

FOTOĞRAF BASKI TÜRLERİ

Anılarınızı, güzel görsellerinizi, basılı olarak saklamak için hangi türleri kullanabilirsiniz? Fotoğraf baskı türleri arasında klasik kartlardan minik kartlara polaroid döneminin baskıları olan pola kartlara kadar kullanım amacınıza yönelik alternatifler için doğru adrestesiniz. Pola kart fotoğraf baskı, kare fotoğraf baskı, minik fotoğraf baskı gibi seçenekler, bu alternatifler arasında sayılabilir. Seçtiğiniz baskı türü için çoklu adet yükleme yaparak tek seferde bir albüm ya da dekorasyon amaçlı basılı kartlarınıza ulaşmanız mümkün.

KARE KARTLAR FOTOĞRAF BASKI

Kare kartlar fotoğraf baskı türü, size fotoğraflarınızla eğlenceli dekorasyonlar yapma ve sınırsız bir yaratıcılık şansı veriyor. 10x10 cm. ölçülerinde olan kare kartlar üzerine seçtiğin fotoğrafların baskısını tek seferde 35 adete kadar alabilirsiniz. Neler yapılmaz ki? Duvarına asacağın bir panoya, masanın üzerindeki camın altına ya da şık bir albüme kadar kare kartlarla uçuşa hazır olabilirsiniz.

POLA KARTLAR

Polaroid, herkesin malumu. Fotoğrafçılıkta bir döneme damga vuran polaroid makinelerin fotoğraf çıktılarının adına da pola kart deniyor. Bazı aramalarda polo kart, polo kart baskı gibi terimlerle karşılaşılsa da doğrusu: Pola. Fotoğraf baskı türleri arasında 9x11 cm. ölçülerindeki pola kartlar da özel bir yer tutuyor. Efsaneler ölmez, sadece şekil değiştirir sözündeki şekil değiştirme burada geçerli değil. Şekliyle, ölçüsüyle aynı pola kart efsanesi tek seferde 35 adete kadar baskı yapma olanağı ile sizi bekliyor.

MİNİ POLA KARTLAR FOTOĞRAF BASKI

Pola kartlarla oluşturabileceğin albümler ve özel kolajlara daha fazla hareket katma şansı, mini pola kartlar ile sizi bekliyor. 5,5x8,5 cm. boyutlarındaki bu minik fotoğraf baskı kartları sayesinde anılarınızı biriktirebilir, masanızı süsleyebilir ya da cüzdanınızda hareketlilik yaratabilirsiniz. 45 adete kadar yükleyebileceğiniz fotoğraflarınız, mini pola kartlara basılı olarak size geliyor.

FOTOĞRAF BASKI MESAJ KARTLARI

Sevdiklerinize yazmak istediğiniz bir özel gün mesajı, kutlama ya da şık bir hediye için fotoğraf baskı mesaj kartları, kartpostal geleneğine yeni bir boyut katıyor. 12 adete kadar galerinizden seçeceğin fotoğraflarınızla tamamen size özel, kırımlı mesaj kartınızı yolluyoruz. Unutmayın önemli ne söylendiği değil nasıl söylendiğidir. Fotoğraf baskılı mesajlı kartlar da bunun için çok etkileyici bir yoldur.

DEĞİŞİK FOTOĞRAF BASKILARI

Dijital teknolojinin gelişimi ile beraber fotoğraf baskı teknikleri de değişti ve gelişmeye devam ediyor. Fotoğraf baskılı hediyelik eşya çeşitleri, artık alabildiğine geniş bir yelpazeye sahip. Değişik fotoğraf baskıları arayanlar, bizzat fotoğrafın kendisinin hem geleneksel hem modern halini Fotofoni’de buluyor. Polaroid fotoğraf baskı türünden mini kartlara, albüm için kullanılacak baskılardan minik fotoğraf kartlarına kadar ister kuşe ister mat baskılar için doğru yerdesiniz.

FOTOĞRAF BASKI HEDİYE

Özel günlerin sayısı çok. Sevgililer günü, Anneler günü, Öğretmenler günü gibi genel kutlama günlerinin yanında doğum günlerinden yıl dönümlerine kadar kişiye özel günler de var. Bu özel günler için hediye seçmek de yaratıcılık ve özen gerektiren bir eylem. Özel günler için hediye arayanlara fotoğraf baskı hediye seçeneği, her iki koşulu da sağlıyor. Özel anılarınızı, unutamadığınız fotoğraflarınızı yükleyip seçeceğiniz fotoğraf baskı tipinde hazır olarak teslim alın, gerisi size kalmış.

FOTOĞRAF BASKI FİYATLARI

Fotoğraf baskı fiyatları, fotoğraflarıyla özel tasarımlar yapmak isteyenlerin sıkça başvurduğu bir arama. Bunun için öncelikle bilinmesi gereken fotoğraf baskının ne için olduğudur. Fotofoni, size en ekonomik fotoğraf baskı fiyatları seçeneğini, sizin seçiminiz ve gönlünüzden geçene uygun olarak sunuyor.
Fotoğraflarınız, hafıza kartlarında değil gözünüzün önünde olsun, sevdikleriniz de görsün. Şimdi hemen fotoğraflarınız yükleyin fotoğraf baskılarının keyfini çıkarın.